Bendra informacija

Kas yra čakros? Išsamus pradžiamokslis apie kiekvieną čakrą

Čakros: kas tai yra?

Sanskrito kalboje žodis čakros reiškia ratą, sūkurį, apskritimą. Tantriniame hinduizme tai – bioenergetinis subtiliosios energijos centras. Tad šiame kontekste čakras suvokime kaip energetinius žmogaus emocinio ir mentalinio kūnų centrus. Nors čakros yra siejamos su tam tikromis fizinio kūno zonomis, tiesioginės sąsajos nėra. Tai labiau panašu į bioenergetinius sąmonės centrus. Pasak tantrinių mokyklų, čakros paskirsto pro jas srūvančią gyvybinę energiją – praną. Kaip ir daugelis kitų dvasinio ir metafizinio pasaulių teorijų bei praktikų, žinios apie čakras mus pasiekė iš rytų. Už šią sielos ir žmogaus evoliucijai svarbią informaciją galime būti dėkingi budizmo sklaidai.

Norėdami geriau suprasti čakras, įsivaizduokite kiekvieną čakrą kaip besisukantį ratą arba energijos sūkurį, kuris atsakingai reguliuoja energijos srautą visame kūne. Kuomet čakros yra subalansuotos ir jų veikla yra netrikdoma blokų, energija laisvai teka per kūną, skatindama sveikatą ir gyvybingumą, visapusišką augimą. Kuomet šių besisukančių ratų energijos srautas blokuojamas nors vienoje čakroje, tai sukelia fizinį, protinį ar emocinį disbalansą, kuris pasireiškia įvairiais fiziniais, emociniais ir mentaliniais pojūčiais. Kai viena ar daugiau iš čakrų yra užblokuotos arba nesubalansuotos, tai gali sukelti rimtų problemų žmogaus organizmui ir net psichikai. Pavyzdžiui, užblokuota gerklės čakra gali sukelti sunkumų išreikšti save, o išbalansuota šakninė (bazinė) čakra gali sukelti nerimo ar nesaugumo jausmą.

7 čakros

Kiek yra čakrų?

Nors iš tiesų čakrų sistemą pagal įvairius bioenergetinius mokymus sudaro nuo kelių vienetų pagrindinių iki kelių šimtų antrinių čakrų, tačiau pagrindinėmis yra laikomos septynios. Tiesa, įdomus faktas: Atlantidos gyventojų čakrų sistemą sudarė dvylika pagrindinių čakrų – virš mums žinomos septintosios (karūnos arba karališkosios) čakros atlantai turėjo dar penkias. Po Atlantidos žlugimo reinkarnavęsi atlantai užsiblokavo ir pamiršo apie jas. Galbūt vieną dieną mums bus prieinama informacija ir apie šias užmirštąsias čakras, bet kol kas tikrai dar turime kur tobulintis ir ties šiomis septyniomis.

Pagrindinės čakros

Pagrindinės čakros

Yra išskiriamos septynios pagrindinės čakros. Pagrindinės šešios čakros yra panašios į du kūginius piltuvėlius, kurie yra išsidėstę stuburo priekinėje ir nugarinėje dalyje. Jų viršūnės yra stuburo ašies linijoje. Šie piltuvėliai sukasi pagal laikrodžio rodyklę liemens atžvilgiu ir energiją įsuka į mus tiek iš priekio, tiek iš nugaros taip maitindami šiuos energetinius žmogaus centrus (čakras). Septintoji Karališkoji čakra, esanti žmogaus viršugalvyje ties epifize yra vieno piltuvėlio struktūros. Jo viršūnė išlenda iš stuburo ašies ir pereina per pakaušį. Per čakras į žmogaus kūną patenka aukštosios energijos, be kurių fizinis kūnas negalėtų egzistuoti.

PIRMA ČAKRA – fizinis kūnas

Pavadinimas: Mūladhara („laikantis šaknis“) – Šakninė (bazinė) čakra. Dar gali būti vadinama uodegikaulio čakra.

Čakros vieta: Ties uodegikauliu, siejama su antinksčių liauka.

Garsas: Lam.

Spalva: Raudona.

Stichija: Žemė.

pirma čakra

Kristalai: Raudonasis jaspis, granatas, rubinas, rausvasis cirkonis, rausvasis turmalinas, špinelis – raudoni akmenys šakninę čakrą stimuliuoja, aktyvina ir energizuoja; stiprina pasitikėjimą savimi ir gyvenimu. Taip pat šakninei čakrai yra tinkami ir juodi akmenys, kurie sugeria negatyvią energiją, suteikia saugumo ir stabilumo bei yra puiki įžeminanti priemonė. Tai juodasis turmalinas, oniksas, obsidianas, agatas, hematitas, magnetitas, juodasis špinelis.

Savybės: Fizinėje plotmėje ji yra atsakinga už kaulus, stuburą, inkstus, antinksčius, tiesiąją žarną, kojas, pėdas bei visą imuninę sistemą. Tai „aš esu“ čakra. Bazinė čakra yra tvirtybės, saugumo, galios, gyvybingumo ir fizinės energijos centras. Taip pat Muladhara čakra įtakoja, dantų, nagų, išangės, prostatos, antinksčių, inkstų sveikatą, apatinio virškinamojo trakto dalies, šalinimo funkcijas ir seksualinį aktyvumą.

Disbalansas šioje čakroje sukelia nuovargį, prastą miegą, apatinės nugaros skausmą, išalgiją, vidurių užkietėjimą, depresiją, imuniteto sutrikimus, nutukimą ir valgymo sutrikimus. Ši čakra priima energiją, kurią gauna iš Žemės, suaktyvina kojų čakras. Per ją mes pažįstame Motinos Žemės Dvasią, galime dirbti su stichijų energijomis ir elementariosiomis dvasiomis, bendrauti su mineralų ir augmenijos pasauliais bei jų dvasiomis. Per šią čakrą sąmoningai priimame gyvenimą žemėje, jos jėgą, kontroliuojame skausmą. Ši bazinė čakra yra gyvybiškai svarbi aukštesniosioms čakroms vystyti. Tai sėkmės materialiame gyvenime čakra. Joje slypi Kundalini energija.

ANTRA ČAKRA – eterinis kūnas

Pavadinimas: Svadhišthana („sava vieta“) – Seksualinė (sakralinė) čakra. Dar gali būti vadinama kryžkaulio čakra.

Čakros vieta: Siejama su kiaušidėmis/prostata – lytinėmis liaukomis.

Garsas: Vam.

Spalva: Oranžinė.

Stichija: Vanduo.

Žmogaus čakros - antra čakra

Kristalai: Karneolis, sardoniksas, topazas, oranžinis kalcitas, oranžinis avantiūrinas, tamsusis citrinas – oranžiniai akmenys aktyvina ir harmonizuoja sakralinę čakrą, taip pat išlaisvina ją nuo kažkada patirtų stresų ir šoko.

Savybės: Fizinėje plotmėje sakralinė čakra yra atsakinga už lytinius organus, storąją žarną, stuburo apačią, šlaunis, dubenį, šlapimo pūslę. Seksualinė čakra yra optimizmo, kūrybingumo, troškimų, seksualumo, tikėjimo, tarnystės, santykių, emocijų, savęs ir kitų pažinimo centras. Svadisthana čakra susijusi su individo emociniu identitetu, kūrybingumu, troškimais, malonumu, troškimų pildymu, dauginimusi bei asmeniniais santykiais. Ji valdo ir skrandį, viršutinę žarnyno dalį, kepenis, tulžies pūslę, inkstus, kasą, antinksčius, blužnį, vidurinę nugaros dalį bei autoimuninę sistemą.

Nesubalansuota seksualinė čakra sukelia apatinės nugaros skausmą, išalgiją, sumažėjusį libido, dubens skausmą, šlapimo sutrikimus, blogą virškinimą, žemą atsparumą infekcijoms ir virusams, nuovargį, hormoninį disbalansą ir menstruacines problemas. Šioje čakroje slypi emocijos, prisirišimai, seksualinė energija ir kūrybinės galios. Jos esminė pamoka – sugebėjimas paversti neigiamas emocijas teigiamomis, o nevaldomą seksualinę energiją transformuoti į kūrybinę arba dvasinę.

TREČIA ČAKRA – astralinis kūnas

Pavadinimas: Manipūra („brangakmenio pilnuma“) – Saulės rezginio čakra.

Čakros vieta: Siejama su kasa.

Garsas: Ram.

Spalva: Geltona.

Stichija: Ugnis.

trečia čakra

Kristalai: Citrinas, topazas, geltonasis jaspis, geltonasis avantiūrinas, auksinis labradoritas, aragonitas, geltonasis agatas, geltonasis ir optinis kalcitas – geltoni akmenys stimuliuoja drąsą, pasitikėjimą, pusiausvyrą, gerovę ir nepaprastą vidinę galią.

Savybės: Ji kontroliuoja viršutinės pilvo dalies organų veiklą. Fizinėje plotmėje saulės rezginio čakra yra atsakinga už skrandį, kepenis, tulžies pūslę, kasą, blužnį, nervų sistemą ir odą. Saulės rezginio čakra yra džiaugsmo, proto galios, įkvėpimo, intelekto, dosnumo, savigarbos, savidrausmės ir pusiausvyros centras. Manipura (saulės rezginio) čakra yra susijusi su priklausomumo jausmu, emocijų suvokimu bei savigarba.

Nesubalansuota saulės rezginio čakra gali sukelti diabetą, pankreatitą (kasos uždegimas), antinksčių sutrikimus, artritą, žarnyno ligas, skrandžio opą, žarnyno navikus, anoreksiją ar bulimiją, žemą kraujo spaudimą. Ši čakra priklauso ugnies elementui. Per ją priimama saulės energija, kuri maitina eterinį kūną, o fiziniam suteikia svarbią gyvybę ir jėgą. Čia slypi aktyvumas bendraujant, simpatijos ir antipatijos.

Tai asmenybės savirealizacijos centras. Jame yra visa asmenybės jėga, valdžios troškimas, sugebėjimas vadovauti ir sugebėjimas prisitaikyti prie visuomenės normų. Tai ir proto intelekto čakra. Per šią čakrą galima kontroliuoti apatinių čakrų norus, sąmoningai juos nukreipiant. Per saulės rezginio čakrą kitų aukštesniųjų čakrų dvasinė jėga inetgruojama į materialųjį pasaulį.

KETVIRTA ČAKRA – mentalinis kūnas

Pavadinimas: Anahata („brangakmenio pilnuma“) – Širdies čakra.

Čakros vieta: Siejama su užkrūčio liauka.

Garsas: Jam.

Spalva: Žalia.

Stichija: Oras.

ketvirta čakra

Kristalai: Širdies čakrai yra tinkami dvejų spalvų akmenys: rausvi ir žali. Rausvi akmenys veikia švelniai, raminančiai, yra naudojami išlaisvinti iš nerimo, baimių ir įtampos. Tai rožinis kvarcas, rodonitas, rodochrozitas, arbūzinis turmalinas, saulės akmuo, kuncitas, rausvas berilas, rausvas agatas, danburitas, smitsonitas. Žali akmenys išgydo fizines ir dvasines žaizdas. Tai malachitas, žaliasis turmalinas, kraujo akmuo, serpentinas, peridotas, chrizoprazas, smaragdas, avantiūrinas, samanų agatas, medžio agatas, amazonitas, idokrazas, variscitas, žadeitas, nefritas, diopsidas, dioptazas, serafinitas.

Savybės: Fizinėje plotmėje širdies čakra yra atsakinga už širdies veiklą, kraujotaką, krūtis, plaučius, užkrūčio liauką, šonkaulio, rankas ir pečius. Širdies čakra yra fizinės ir dvasinės meilės centras, per ją pasireiškia meilės galia, darna, atjauta, atlaidumas, viltis, įkvėpimas, gebėjimas gydyti save ir kitus, augimo ir asmeninės erdvės centras. Anahatha (širdies) čakra daro įtaką asmens socialinei tapatybei, sąlygoja savybes, kaip tikėjimas, atleidimas, besąlygiška meilė, išmintis, atjauta ir veikia sielos lygmeny.

Disbalansas šioje čakroje gali sukelti sutrikimus krūtininėje stuburo srityje, viršutinėje nugaros dalyje, pečiuose, astmą, širdies ligas, pasunkėjusį kvėpavimą, bei plaučių ligas. Šis energijos centras jungia tris apatinius – materialiuosius – centrus su trimis aukštesniaisiais – dvasiniais. Jo simbolis – šešiakampė žvaigždė, aiškiai nurodanti jo funkciją. Čia slypi vidinė harmonija, širdies šiluma, sugebėjimas pajausti gamtos, muzikos, menų grožį. Jame ir besąlygiška dieviškoji meilė, atverianti bet kurio daikto arba reiškinio dieviškąją pusę.

Kelias į savo širdį veda per savęs priėmimą tokiu, kokiu esu, o po to ir sugebėjimą priimti kitą. Nesugebėdami priimti ir mylėti savęs, negalėsite to daryti su kitais. Atvira širdis veikia gydančiai ir kitus. Šiam centrui veikiant harmoningai su šeštuoju centru, atsiveria kontaktas su Aukštesniuoju Aš – savo Mokytoju.

PENKTA ČAKRA – karminis kūnas

Pavadinimas: Višudha („išvalytas“) – Gerklės čakra.

Čakros vieta: Siejama su skydliauke.

Garsas: Ham.

Spalva: Žydra.

Stichija: Eteris.

penkta čakra

Kristalai: Gerklės čakra siejama su turkio spalvos energija. Šios spalvos akmenys išlaisvina energiją, moko pasirinkti ir apsispręsti. Čakrai tinkami mineralai yra turkis, melsvasis nėriniuotas agatas, berilas, akvamarinas, topazas, angelitas, sodalitas, fluoritas, celestinas, kianitas, melsvasis turmalinas, kavansitas, safyras.

Savybės: Fizinėje plotmėje ji yra atsakinga už skydliaukę, gerklę, bronchus, plaučius, virškinimo traktą, kaklo slankstelius, burną, žandikaulius ir dantis. Gerklės čakra yra bendravimo ir taikos, ramybės, davimo ir ėmimo, tiesos sakymo, autoriteto, ištikimybės, mokėjimo valdyti savo kūną centras. Višudi – gerklės – čakra atsakinga už tokias asmenines savybes, kaip bendravimas, kūrybingumas, tikėjimas, teisumas, savistaba, ekspresija.

Nesubalansuota Višudi čakra gali sukelti skydliaukės sutrikimų, skaudančia gerklę, sustingusį kaklą, burnos opas, dantenų, dantų problemas, laringitą, klausos sutrikimus. Šioje čakroje slypi saviraiška mintimi, žodžiu ir veiksmu. Per ją apatinės čakros sujungiamos su galvos čakromis. Tai tiltas tarp minčių ir jausmų, impulsų ir reakcijų. Per ją išreiškiame visą savo vidinį turinį meile arba pykčiu, juoku arba ašaromis, baime arba džiaugsmu. Per šią čakrą realizuojame norus ir idėjas.

Kūrybingumas, esantis antrojoje čakroje, pakyla į penktąją čakrą, sujungdamas su kitų čakrų energijomis, ir įgyją savo išraišką formoje. Per šią čakrą įgyjame objektyvumą, mokame atskirti mentalinio ir emocinio kūnų funkcijas. Per ją priimame savo vidinį balsą, pažįstame savo Dvasią, įgyjame pasitikėjimą savo Dvasiniu Vedliu, suvokiame savo užduotį (Dharmą). Per širdies čakrą priimame kitus žmones, situacijas, subtilesnius pasaulius ir informaciją iš jų. Hinduistai vadina ją žinojimo, bet kartu ir iliuzijų čakra.

ŠEŠTA ČAKRA – budhialinis kūnas

Pavadinimas: Andža („nurodymas, valdžia“) – Trečiosios akies čakra.

Čakros vieta: Siejama su hipofize.

Garsas: Ham ir Kšam.

Spalva: Tamsiai mėlyna, indigo.

Stichija: Hiranjagarbha.

šešta čakra

Kristalai: Trečiosios akies čakrai yra tinkami indigo spalvos mineralai. Indigo akmenys sudaro galimybę pažinti save, jungtis su šaltiniu, surasti savo kelią ir patirti kitų egzistencijos lygmenų bei tikrovių realybę. Tinkami kristalai yra lapis-lazuritas, azuritas, dumortieritas.

Savybės: Fizinėje plotmėje trečiosios akies čakra yra atsakinga už hipofizę, kankorėžinę liauką, smegenis, nervų sistemą, akis, nosį, ausis. Taip pat tai yra išminties, šviesos, intuicijos, jautrumo subtiliai energijai, susitelkimo, įžvalgos, aukščiausiojo „Aš“ pažinimo centras. Adžna čakra atsakinga už savistabą, išmintį, intelektą, aiškiaregiškumą, aiškų matymą, intelektą, idėjų pritaikymą, neprisirišimą, įžvalgą, suvokimą, intuityvų žinojimą. Ne veltui ši čakra yra vadinama trečiosios akies čakra.

Bet koks disbalansas gali sukelti galvos skausmą, košmarus, įtampą akyse, nesugebėjimą mokytis, paniką, depresiją, aklumą, kurtumą, traukulius, stuburo disfunkciją. Čia slypi sąmoningas būties priėmimas, dvasios jėgos pažinimas ir su tuo susijusi minties galia, giluminis savo ir pasaulio egzistencijos prasmės suvokimas. Čia vyksta visi sąmoningėjimo, materializacijos ir dematerializacijos procesai (kai ji veikia kartu su IV čakra). Vystosi tikra aiškiaregystė ir aiškiagirdystė. Tikras trečiosios akies atsivėrimas neįmanomas be plačios sąmonės išsivystymo. Tokio žmogaus žvilgsnis nukreiptas dviem kryptim: į išorę – žmonių pasaulį ir į viršų – dieviškąjį gyvenimą, visos būties šaltinį.

Jei energija kontroliuojama sąmoningai, tai adžna pavaldi žmogaus dvasiai. Toks žmogus sugeba koncentruotis savyje, todėl gali sąmoningai nukreipti visą ateinančią dieviškąją energiją. Kai kam ji gali būti iš dalies atverta ir veikti su kitomis čakromis harmoningai. Taip gimsta gilios filosofinės ar ezoterinės tiesos. Nemažai žmonių turi vizualizacijos dovaną, nes jie atsivėrę tiesai ir dvasiniams principams, kitoms dimensijoms, turi aiškiaregystę arba aiškiagirdystę atitinkamose iš tų dimensijų, regi pranašiškus sapnus ir t.t.

SEPTINTA ČAKRA – atmano kūnas

Pavadinimas: Sahasrara („tūkstantkampis/lotosas“) – Karūnos čakra.

Čakros vieta: Siejama su epifize.

Garsas: Om.

Spalva: Balta, violetinė.

Stichija: Hiranjaparakoša.

septinta čakra

Kristalai: Karūnos čakra siejama su violetine, auksine ir krištolo baltumo energija. Violetiniai akmenys padės subalansuoti kūno energetinę sistemą ir išspręsti su tuo susijusias problemas – ametistas, sugilitas, tanzanitas, iolitas, lepidolitas, čaroitas. Balti akmenys taip pat padės balansuoti energetinę kūno sistemą ir suprasti susidariusią situaciją. Tai kalnų krištolas, selenitas, mėnulio akmuo, rutilinis kvarcas, Herkimerio deimantas, sniego kvarcas, baltasis agatas, magnezitas, apofilitas, tulitas, skolekitas, perlas, haulitas, stilbitas. Auksiniai akmenys sudarys galimybę įsivyrauti aukščiausiai išminčiai, sąmoningumui – auksinis labradoritas, piritas, geltonas berilas.

Savybės: Fizinėje plotmėje karūnos čakra atsakinga už visas pagrindines kūno sistemas: centrinę nervų, raumenų. Ji valdo galvos centrą, vidurio liniją tarp ausų, smegenis, nervų sistemą, bei kankorėžinę liauką. Taip pat ir už odą. Karūnos čakra atsakinga už ryšį su aukščiausiuoju sąmonės lygmeniu, tiesioginį pažinimo patyrimą, gebėjimą patirti dieviškas apraiškas. Karūnos čakra skatina intuityvų žinojimą, trauką dvasingumui, kūno, proto ir dvasios harmoningą integraciją, sąmoningą budrumą..

Sahasrara disbalansas skatina lėtinį nuovargį, jautrumą šviesai ir garsui. Per ją į žmogaus subtiliąsias sistemas įteka Dieviškoji energija, kuri yra visų čakrų funkcionavimo šaltinis. Pažinimas, suvokiamas per šią čakrą išeina už įprasto žinojimo ribų arba to, kas buvo gauta per VI čakrą. Ši čakra susijusi su pilnatve visose būties formose. Per ją intelektas įgyja dvasią, pasiekiamas tiesioginis ryšys su kūrėju, pažįstama kūrinijos esmė ir neaprėpiamumas. Dvasios sąvoka čia įgyja daugybę spalvų ir prasmių bei išsiskleidžia kaip šios čakros simbolis – tūkstančio lapų lotosas. Aiškiai suvokiama, jog dvasia gali įsikūnyti bet kurioje kūrinijos formoje, jog mes patys esame tik dalelytė tos didžiosios dvasios ir vykdome dieviškojo plano užduotis. Kuo ši čakra labiau bunda, tuo ji labiau auga, t.y. skleidžiasi virš galvos lotoso žiedas, ne veltui jos simbolis – karūna. Šioje čakroje blokadų nėra. Ji gali būti tik daugiau arba mažiau išvystyta.

Čakros: kaip jas harmonizuoti?

Net ir turint visą reikiamą teorinę medžiagą apie mūsų energijos centrų – čakrų – veiklą, ne visada galime supaisyti, kaip harmonizuoti čakras ir kada kurioje slypi koks nors disbalansas ar blokas. Taigi, paslaptis būtų tokia, kad realiai visi turime dirbti su visomis jomis. Absoliučios daugumos žmonių sąmoningumas ir harmoningas čakrų energijų cirkuliavimas vyksta (geriausiu atveju) tik iki ketvirtosios – širdies čakros. Turime dar tris mums žinomas, ties kuriomis reikia padirbėti ir daugybę antrinių. Tai ką gi daryti, kad tos mūsų čakros spindėtų savo spalvomis ir energija galėtų netrikdomai judėti? Būdų yra tikrai daug ir įvairių. Kuris rezonuos ar kuris pats Jus susiras – pajusite. Mes tik užsiminsime apie kelis variantus iš galimų.

Joga ir čakros

Joga ir čakros

Kuomet čakra (arba energijos ratas) užstringa, judesys gali padėti išlaisvinti praną (energiją). Ypatingai jogos asanos yra puikus būdas išlaisvinti užsistovėjusią, užstrigusią energiją iš kūno, nes asanos skatina naujos, šviežios energijos patekimą į kūną per judesį ir kvėpavimą. Jogos praktikos esmė yra būti vienybės būsenoje ir absoliučioje harmonijoje. Ji yra įmanoma, kai energija mūsų kūne gali tekėti laisvai nuo stuburo pagrindo (šakninės čakros – Muladhara) per ir virš viršugalvio (viršutinė čakra – Sahasrara). Kuomet energija gali per mus taip laisvai tekėti, mes galime pasiekti tą vienybę su kosmine energija, kuri yra visoje gyvybės pilnoje kūrinijoje. Kuomet kiekviena čakra yra atblokuojama, ji sukasi kaip ratas, todėl žodis „čakra“ sanskrito kalboje ir reiškia „ratą“. Kadangi joga yra tiek kūno, tiek dvasios praktika, jogos asanos yra ne tik pratimai kūnui, bet ir protui, emocijoms ir dvasiai. Tai tobula praktika subalansuoti jūsų čakras.

Harmonizuotos čakros su kristalų pagalba

Harmonizuoti čakras gali padėti mūsų planetos dovanos – mineralais. Atliekant meditaciją su septyniais mineralais, spalviškai atitinkančiais čakras, energetiniai centrai pradeda veikti harmoningai ir aktyviai. Na o pati meditacija iš tiesų paprasta ir suprantama net ir nepraktikuojantiems meditacijų: atsigulkite, išsidėliokite kristalus ties visais septyniais energiniais centrais ir bent dešimt minučių susikoncentruokite į juos. Nepamirškite sąmoningo kvėpavimo. Šią meditaciją rekomenduojama atlikti 21 dieną, idealiausia būtų kas dieną tuo pačiu metu.

Kristalai ir čakros

Vizualizacijos – nuo bazinės čakros iki karūnos

Turbūt tai pats paprasčiausias ir lengviausiai atliekamas metodas – jam nereikia absoliučiai nieko papildomo ar kur nors specialiai vykti. Pakaks tik kelių akimirkų susitelkimo. Užsimerkę ir sąmoningai kvėpuodami įsivaizduokite, kaip balta šviesa nevaržomai ir laisvai teka per Jūsų energinius centrus nuo pirmosios, bazinės čakros, iki paskutinės – karūnos. Taip pat galite mintyse vizualizuoti kiekvienos čakros atsivėrimą: užsimerkę, patogiai įsitaisę (tiesiu stuburu) nuosekliai įsivaizduokite kiekvieną savo čakrą ir kaip ji švyti savo spalva. Pradėkite nuo bazinės pirmosios čakros, išvyskite jos sodrią raudoną spalvą, kuri yra tokia sodri, kad net šviečia. Kelias akimirkas kvėpuokite kartu su ja, pulsuokite jos ritmu. Po to keliaukite aukštyn į antrąją – sakralinę – čakrą. Išvyskite švarią ir skaidrią oranžinę jos šviesą. Pasimėgaukite ja taip pat, kaip jau darėte tai su bazinės čakros šviesa. Šią vizualinę kelionę tęskite iki paskutiniosios čakros ir baigdami vizualizaciją sujunkite visas spalvas į vientisą baltos šviesos švytėjimą aplink save.

Čakros ir jų vizualizacija

Skleiskimės ir skleiskime

Tikimės, kad šiame mūsų tekste radote rezonuojančios ir aktualios informacijos. Esame čia vieni dėl kitų ir nuoširdžiai linkime tiek Jums, tiek mums šiame gyvenime nuveikti kaip įmanoma daugiau vardan bendro Dieviškojo plano ir vieni kitų. Mums gera dalintis tuo, kas mus pasiekia ir nuoširdžiai agituojame tęsti šią informacijos kelionę.

DĖMESIO: šį tekstą leidžiama ir net pageidaujama kopijuoti, viešinti, platinti, naudoti asmeniniais ir visuotinais tikslais! Mes nesame šios informacijos autoriai. Mes tiesiog savo kanalu ir energija surinkome ir dar kartą susisteminome tai, kas jau tūkstančius metų priklauso visai žmonijai. Kuo daugiau ir garsiau kalbėsime apie tai, skleisime ir dalinsimės šia informacija su kitais – tuo greičiau Žemėje atkursime Atlantidą!

Harmoningo ir subalansuoto Jums gyvenimo, draugai!

Geshtinana

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *